ART / Oil paintings / Oil painting 16045426
nr 1604 5426
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad CAR, Daterad 1872, Landskap med stuga. Oil on canvas, 36x52 cm, outer dimensions including frame: 48x65,
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad CAR, Daterad 1872, Landskap med stuga. Olja på duk, 36x52 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
800
SEK 500
Monday Mars 11 2024
at 18:29:54
11/3 09:37:08